Naše motto:

snažíme se vybrat a poradit každému, kdo se potřebuje obléknout, nebo koupit dárek, nebo si jen tak udělat radost.

LPMODE - oděvní ateliér

O nás

Šéfová

Když jsem oděvní ateliér LPMODE v roce 2004 zakládala, chtěla jsem především uspokojit zákaznice, které preferují jednoduchou městskou módu. Vyráběli jsme trička, pak košilové halenky k džínsům.To jsem ovšem netušila, že naše zboží zaujme i dámy v kostýmcích toužících po komfortu při svém zaměstnání. Postupně jsme rozšiřovali výrobu, nabídku i prodejní prostory.

V současnosti máme obchod na ulici Lidická 9 v Brně, naproti Městskému divadlu. Nabízíme z vlastní produkce pod značkou LPMODE halenky a trička, sukně, klasické i sportovní kalhoty, šaty a další…. Akceptujeme individuální přání zákaznic a přizpůsobíme tvar a technologické zpracování modelu jejich konkrétnímu požadavku a to vzhledem na postavu, věk i finanční možnosti.

Vzhledem k stále větší poptávce, rozšiřujeme i nabídku. Ze států EU dovážíme zboží, které odpovídající kvalitou a cenou doplní sortiment. Bundy, kabáty, sukně, kalhoty, halenky, trička, šaty, svetříky…. Kabelky u nás dámy najdou jak italské kožené tak i krásné polyuretanové tašky. Šátky, šály různých barev a tvarů, od pomačkaných efektních lichoběžníkových šálek, které se dají nosit celoročně až po obrovské chomouty do největších mrazů. Opasky široké tvarované přes boky, kožené do riflí i tenké do společenských kalhot a sukní v takové barevné škále, že si snad vybere každý. Bižuterie ze skla od českých výrobců, kovové efektní i masivní dovozové kousky a úžasná skutečně originální kolekce francouzských doplňků. Spolupracujeme s NejlepsiVyber.com

A proč jít nakupovat
právě k nám?
  1. Za příznivou cenu nabídneme komfort a kvalitu.
  2. Pružně reagujeme na poptávku.
  3. Snažíme se vyhovět přání zákazníka.
  4. Upravujeme u nás zakoupené zboží zdarma.
  5. Nabízíme zákaznickou kartu se slevou.
  6. A jsme rádi, když vy jste spokojení.